fbpx

Kui sõnadest lihtsalt ei piisa

Blogi

Oled sa vahel tundnud, et sõnadest lihtsalt ei piisa, et väljendada oma tunnet ja tänu? 
Naiste suurseminari korralduskolmik on hetkel just niimoodi tundmas. 

❣️ Oleme kogu hingest nii tänulikud kõigile imelistele naistele: Elina Ojastu, Evelin Ilves, Kadi Kütt, Kadri Sooberg-Aettik, Kaidi Karilaid, Kristel Kruustük, Kristina Paśkevicius ja Marlen Annabel Kubri, kes laval oma lugu jagasid – panid meid kaasa õhkama, ahhetama, hingama, nutma, noogutama, naerma, laulma, tantsima, mediteerima jne. Ahhhhh… lihtsalt nii ILUS!

❣️ Oleme siiani lummatud Triinu Taul’i imeilusast häälest ja helidekeelest. Oled tõeline helide maag. täname, et paitasid meie hingesid.

❣️ Täname armast ja kaunist Aveli Jänes’t, kes päevajuhina nii naiselikult juhatas, toetas ja ruumi hoidis. Samuti olid kõik Aveli loodud videod lihtsalt võrratud.

❣️ Täname Hanneseid: Hannes Hermaküla, Hannes Kuhlbach ja Hannes Võrno’t selle huumori ja toetuse eest, meheliku energia ja tarkuse ning elevuse eest, mida saali tõite. 

❣️Oleme uhked ja õnnelikud, et meie tiimis olid nii professionaalsed naised loomas imekaunist visuaali ja kujundust, hoolitsemas suurepärase heli ja valguse eest. Täname nii andekat kujundajat, Pille Kannimäe’d, imeilusa visuaali loomise eest. Täname Mari Randmäe’d suurepärase heli eest ning Kaisa Paluoja kaunite valguslahenduste eest.

❣️Täname suurepäraseid ja ägedaid fotograafe Meeli Laidvee’d ja Tiina Kraus’i kogu seda ilu ja erilisust märkamast ja jäädvustamast.

❣️Täname nii usinaid ja südamlikke abilisi kogu ürituse päeva vältel: Ele Kuusk, Ingrid Mandli, Mari Maala ja Marion Nordström. Ilma teie abita oleksime tol päeval täitsa jännis olnud.

❣️ Oleme siiralt tänulikud kõigile abilistele, toetajatele, partneritele. Täname, et meisse uskusite, meid usaldasite ja toetasite igaüks omal parimal moel.

❣️ Oleme siiralt õnnelikud ja tänulikud, et saalis oli nii palju võrratuid naisi, kes hoidsid seda erilist ruumi, lubasid jagajatel olla just sellised nagu nad on. Et te võtsite vastu, lubasite, nägite, märkasite, tundsite ja mõistsite. Kui väärtuslik see on – kui erinevad ja samas nii sarnased me naised oleme. Igaüks teist, meist on kui kordumatu pärl ning koos moodustame me imekauni pärlikee. 

Süda on naise väekeskus ja kompass. Lubame endil olla ikka ühenduses oma sügava sisemise tarkuse ja juhatusega. Naine on vägev looja ning kui ta valib luua läbi südame, siis ….. ❣️

Uute kohtumisteni!

Fotol: Signe Korjus 🙏 Marika Pruul 🙏 Laidi Sergejeva🙏

Foto: Tiina Kraus Tekst: Marika Pruul