fbpx

Elina Ojastu

Elina Ojastu

Elina Ojastu

Teadlikkuse praktiseerija ja õpetaja
TEEMA SUURSEMINARIL: Intuitsioon tärkab emotsioone usaldama õppides.
Elina on ettevõtja, kelle pärusmaaks konsultatsioonid ja koolitused.
10 aastat töötas ta Põldma Kaubanduses teeninduse arendusjuhina, ehitades koos tiimiga üles Denim Dreami tuntud teeninduse. Täna jagab ta seda väärtusliku know-how’d ettevõtete ja eraisikutega.
Lisaks on viimased aastad toonud Elina ellu erinevaid praktikaid enesearengu valdkonnast.
Ta on olnud 2 aastat Hispaanias Mindfulnessi õpetajaks, viies täna Eestis 8-nädalasi Mindfulnessi kursuseid läbi. Viimased 1,5 aastat on Elina olnud ka Circlingu praktiseerija ja ringide läbiviija.
Enda kohta ütleb Elina: olen naine, neiu, tüdruk, kes on pealt näha olnud alati eeskujuliku, kohusetundlik ning edukas: kasvanud perekonnas, kus tagati lastele rahalised võimalused; andekas kunstiliselt, musikaalselt, kui ka tantsuliselt; omandanud korraliku hariduse; ülesehitanud eduka karjääri ning lisaks kõigele olen abielus targa, armastava, sügava ja eduka mehega. Kui loen eelnevaid ridu, siis tundub lausa kohatu kirjutada järgmist – ent ometi olen tundnud 31 elatud aastat, et minu elul puudub mõte. Justkui on olnud kõige selle ilusa juures puudu minu tee, minu elusus, minu elule-jaa tunne. Soovin jagada teiega oma lugu sellest, kuidas minu tee on hakanud lõpuks vaikselt lahti rulluma ja minu elule on hakanud tekkima mõtestatus.