fbpx

Signe Korjus

Signe Korjus

Signe Korjus

Konsultant. Koolitaja

TEEMA SUURSEMINARIL: Miks sa selliseid mehi valid? ehk elumustrid.

Olen esmalt naine ning seejärel ema, inimhingeuurija, konsultant ja koolitaja. Üle kõige huvitavad mind inimeste olemus ning meeste-naiste lähisuhted.

Minu naiseks sirgumise rada on olnud käänuline. Paljude tüdrukute kombel unistasin printsist valgel hobusel ning ta leidnuna abiellusin noorelt. Prints osutus aga konnaks ning tagantjärele tean, et ise andsin heal juhul väikse rästiku mõõdu välja. Ometi oli see väärt kogemus, mis koos teiste läbielamistega juhatas mind pärast lapse sündi teadliku naiselikkuseni. Naiselikkus tähendab minu jaoks tunnet enne mõtet ja olemist enne tegemist. Ja siis kõike korraga ja segamini!

Püüan elada imestuses ja imetluses ning tunda rõõmu nii enda kui ka teiste hingekrutskite avastamisest. Armastan keele ilu ning seda, kuidas keele abil saab samaaegselt maailma nii kirjeldada kui ka luua.

Usun, et naiste võimuses on maailma muuta. Igaüks saab seda teha omal moel ning mul on hea meel, kui saan vähegi kaasa aidata sellele, et naised selle väe omaks võtavad ja ellu rakendavad.